اجتماعیاخبار خراسان رضویسلامت و بهداشت

227 نفر از بیماران بدحال کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در خراسان رضوی گفت: هم‌اکنون ۲۲۷ نفر از بیماران بدحال ناشی از کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری هستند.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، دکتر محمد پهلوان اظهار کرد: هم‌اکنون ۲۲۷ نفر از بیماران بدحال ناشی از کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های خراسان رضوی بستری هستند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در خراسان رضوی گفت: تعداد کل بیماران بستری در بیمارستان‌های خراسان رضوی به هزار و ۱۱۵ نفر افزایش یافت که بالاترین میزان در ۲ هفته گذشته بوده است.

وی بیان کرد: از این تعداد کل بستری شدگان کرونایی در خراسان رضوی، ۸۴۰ نفر مربوط به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است که این دانشگاه علاوه بر مشهد، ۱۵ شهرستان دیگر استان را زیر پوشش دارد.

پهلوان گفت: تعداد بیماران بستری روزانه در خراسان رضوی دیروز ۳۹۴ نفر گزارش شد که این رقم در روزهای اخیر در نوسان بوده است.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع‌رسانی قرارگاه مدیریت کرونا در خراسان رضوی افزود: در حال حاضر شاهد روند افزایشی تعداد بستری‌شدگان کرونا در بیمارستان‌های خراسان رضوی هستیم، این در حالی است که تعداد مراجعان سرپایی در یک هفته گذشته شیب کند کاهشی را داشته شده است. 

وی اظهار کرد: آغاز و پایان موج‌های کرونا در قالب فرآیندهای افزایش مراجعان سرپایی، افزایش مراجعان بستری، رسیدن به اوج قله بستری‌شدگان و روند کاهشی مبتلایان همراه است که اوج قله موج ششم در ابتدای اسفندماه پیش‌بینی شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا