اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

2 جوان ایرانشهری در پی شلیک سرنشینان مسلح خودرو سواری به قتل رسیدند

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر از قتل 2 جوان 27 و 30ساله در پی شلیک سرنشینان مسلح یک دستگاه سواری پژو پارس در یکی از خیابان‌های آن شهرستان خبر داد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، سرهنگ حسن کیخا اظهار کرد: 2 جوان 27 و 30ساله در پی شلیک سرنشینان مسلح یک دستگاه سواری پژو پارس در یکی از خیابان‌های شهرستان ایرانشهر به قتل رسیدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر گفت: بعداز ظهر روز گذشته در پی تماس شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی110 و اعلام یک مورد تیراندازی منجر به قتل در یکی از خیابان‌های ایرانشهر، بلافاصله کارآگاهان پلیس آگاهی به محل وقوع جنایت اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی اولیه و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی مشخص شد که 3 نفر سرنشیان مسلح یک دستگاه خودروی پژو پارس با اسلحه کلاش به سمت جوانی 27 ساله که در حال تردد در خیابان بوده تیراندازی و به سرعت از محل متواری می‌شوند.

کیخا تصریح کرد: بر اثر این تیراندازی پسر جوان به قتل رسید و یک جوان 30 ساله دیگر نیز که سوار بر خودروی خود، در خیابان مذکور در حال عبور بوده بر اثر اصابت گلوله به شدت مجروح و توسط نیروهای امدادی به بیمارستان ایرانشهر منتقل که متأسفانه علیرغم تلاش تیم پزشکی، وی نیز بر اثر شدت خونریزی در بیمارستان جان می‌سپارد.

فرمانده انتظامی شهرستان ایرانشهر بیان کرد: تحقیقات تخصصی پلیس برای شناسایی عاملان این جنایت آغاز شده است و سرنخ‌هایی بدست آمده که به محض حصول نتیجه و دستگیری متهمان متعاقبا اطلاع‌رسانی خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا