اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

10 کیلوگرم تریاک از میان بار خیار در مشهد کشف شد

فرمانده انتظامی مشهد گفت: نیروهای گشت نامحسوس کلانتری سپاد مشهد، مقادیری تریاک را از میان بار خیار یک دستگاه کامیون کشف و ضبط کردند.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، سرهنگ حسین دهقان‌پور اظهار کرد: نیروهای گشت نامحسوس کلانتری سپاد مشهد، مقادیری تریاک را از میان بار خیار یک دستگاه کامیون کشف و ضبط کردند.

فرمانده انتظامی مشهد گفت: نیروهای گشت نامحسوس تجسس و اطلاعات کلانتری سپاد که برای پیشگیری از سرقت وارد عمل شده بودند، در حال گشت زنی مشترک، به یک دستگاه کامیون که بار خیار داشت، مشکوک شدند و به بررسی‌های تخصصی پرداختند.

وی افزود: تحقیقات از راننده کامیون و طرح سوالات روان شناختی، او را در مخمصه رفتاری گرفتار کرد و بدین ترتیب ماموران انتظامی با هماهنگی‌های قضایی، کامیون را به کلانتری انتقال دادند و به بازرسی دقیق از آن پرداختند تا اینکه 10 کیلوگرم مواد مخدر (تریاک) از دل خیارها بیرون آمد و تحقیقات ریزبینانه پلیس مشهد برای دستگیری دیگر عوامل مرتبط با این پرونده آغاز شد.

دهقان‌پور گفت: راننده کامیون در بازجویی‌ها اظهار کرد با فردی پای بساط مواد مخدر آشنا شده و قرار بوده مقداری مواد مخدر را از یکی از شهرهای کرمان به مشهد بیاورد و تحویل فرد دیگری بدهد.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به اعترافات متهم گفت: پس از جمع آوری اطلاعات از قاچاقچیان، بی درنگ نیروهای کلانتری در پوشش تحویل مواد مخدر، به کمین سوداگران مرگ نشستند تا اینکه 2 جوان سابقه دار را نیز در قرارهای صوری به دام انداختند.

وی گفت: بررسی‌های ویژه نیروهای انتظامی برای ریشه‌یابی عوامل دیگر قاچاق مواد مخدر به مشهد همچنان ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا