اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

‌منابع لازم برای تسهیلات ساخت نهضت ملی مسکن تأمین شده است


سید صولت مرتضوی در حاشیه آغاز عملیات اجرایی ساخت ۴۷ هزار و ۸۶۱ واحد مسکونی طرح نهضت ملی مسکن خراسان رضوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: یکی از برنامه‌های دولت، آغاز عملیات اجرایی ۵۰ هزار واحد مسکونی نهضت ملی مسکن در خراسان رضوی بود که خوشبختانه تعیین زمین‌ها، تعریف کاربری مناسب روی این املاک و تأمین منابع به منظور پرداخت تسهیلات ساخت و ایجاد زیرساخت‌ها انجام گرفته است.

وی با بیان این‌که ساخت این ۵۰ هزار واحد مسکونی در خراسان رضوی ذیل ساخت یک میلیون واحد مسکونی در سال تعریف می‌شود، ادامه داد: ۲۰۰ هزار واحد از آن یک میلیون واحد مربوط به خراسان رضوی است که عملیات اجرایی آن امروز آغاز شد.

معاون اجرایی رئیس جمهور در خصوص وضعیت بهداشت، آموزش و امنیت این منطقه نیز گفت: با توجه به مدت چهارساله مسئولیت من در مشهد به‌عنوان شهردار، نسبت به این منطقه شناخت دارم، آن زمان مردم مشکلاتی داشتند که در بازدید امروز می‌بینم وضعیت خیلی بهتر شده است.

وی متذکر شد: دولت و شهرداری مشهد نسبت به خدمات‌رسانی مناسب به مردم ساکن در شهرک مهرگان مشهد متعهد هستند؛ هرچند خدمت‌رسانی هنوز به حد مطلوب نرسیده اما با کمک وزیر راه و شهرسازی و دیگر مسئولان اجرایی، این منطقه رو به توسعه خواهد بود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا