اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

۶ فعال قرآن کریم خراسان رضوی در جمع مربیان برتر کشوری قرار دارند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: ۶ مربی فعال در عرصه آموزش حفظ قرآن کریم استان خراسان رضوی در جمع ۱۱۴ مربی برتر کشور قرار گرفتند.

به گزارش روز شنبه اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، جعفر حسینی افزود: یکی از راه های گسترش حفظ قرآن کریم در جامعه، تکریم مربیان حفظ کلام وحی است و سازمان اوقاف و امور خیریه از دی‌ماه سال گذشته برای شناسایی و تجلیل از ۱۱۴ مربی فعال در عرصه آموزش حفظ قرآن کریم در سطح کشور برنامه ریزی و فراخوان صادر کرد.

وی اضافه کرد: به همین منظور و برای شناسایی این مربیان کمیته ای با عضویت سازمان اوقاف و امور خیریه، وزرات آموزش و پرورش، سازمان تبلیغات اسلامی، وزرات فرهنگ و ارشاد و اتحادیه موسسات و تشکل های قرآن و عترت تشکیل شد و با تشکیل کمیته استانی مربیان واجد شرایط شناسایی و به کمیته کشوری معرفی شدند.

رییس اداره امور قرآنی اداره کل اوقاف خراسان رضوی گفت: کمیته کشوری از بین مربیان واجد شرایط استان، مریم رحیم زادگان همدانی، معصومه عزیزی، داوود خلوصی، صاحب برجی، محمدمهدی رجبی و سیدعلی مومنیان را معرفی کرد که در ماه مبارک رمضان طی مراسمی از آنها تجلیل می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا