اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۴۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محمد پهلوان با بیان اینکه ۴۰۰ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری هستند، اظهار کرد: از این تعداد۳۱۳ بیمار در مراکز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس اطلاع رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد گفت: طی یک روز گذشته حدود یک هزار بیمار سرپایی مبتلا و یا مشکوک به کرونا به مراکز خدمات جامع سلامت منتخب و اورژانس بیمارستان‌ها مراجعه داشتند که نسبت به روز قبل از آن افزایش داشته است.

وی با تاکید بر اینکه رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، استفاده از ماسک و تکمیل واکسیناسیون مهمترین راهکار پیشگیری از کرونا محسوب می‌شود، افزود: طی یک روز ۲۳۵ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در حوزه‌های سرپایی و بستری شناسایی شدند.

پهلوان بیان کرد: طی یک روز گذشته ۱۴۹بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان خراسان رضوی بستری شدند که سهم دانشگاه علوم پزشکی مشهد از این تعداد ۱۳۳ بیمار است.

رئیس اطلاع رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد تصریح کرد: در حال حاضر ۱۱۸بیمار بد حال مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت ویژه استان بستری هستند که ۹۸ نفر از این تعداد در مراکز درمانی این دانشگاه تحت مراقبت قرار دارند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا