اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۲ مامور حفاظت فیزیکی بیمارستان قائم مورد ضرب و شتم قرار گرفتند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، دو مأمور حفاظت فیزیکی شاغل در مرکز آموزشی پژوهشی درمانی قائم (عج) در حین خدمت و انجام وظیفه، مورد ضرب و شتم همراهان یک بیمار قرار گرفتند.

این دو مأمور وظیفه شناس حفاظت فیزیکی بیمارستان قائم (عج) در حال انجام وظیفه، از ورود همراهیان یک بیمار که قصد ورود غیر مجاز به داخل بیمارستان را داشتند ممانعت به عمل آوردند که در این میان هر ۲ مأمور حفاظت فیزیکی وظیفه شناس توسط این افراد، مورد ضرب و جرح ناگهانی و مورد اصابت چاقو از ناحیه قفسه سینه، دست، پا و پهلو قرار گرفتند.

بدین منظور، دکتر اردکانی مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی از رئیس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن عیادت و دلجویی از این ۲ مأمور وظیفه شناس، در جریان روند درمان آن‌ها قرار گرفت.

اردکانی، مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در حاشیه این بازدید با اشاره به اینکه ضارب پس از ضرب وجرح متواری شده، اظهار کرد: با پیگیری‌های مستمر توسط حراست و امور حقوقی دانشگاه از طریق تشکیل پرونده شکایت قضائی و همچنین با همکاری نیروی انتظامی مشهد و بازجویی برادران و دیگر همراهان بیمار، ضارب متواری به زودی دستگیر خواهد شد.

مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: انتظار داریم مراجع ذی صلاح با جدیت و قاطعیت با چنین مواردی برخورد قانونی کنند چرا که نباید با تکرار چنین حوادثی، به انگیزه و امنیت کادر بیمارستان در ارائه خدمت به مردم لطمه وارد شود.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا