اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

۲ مامور حفاظت فیزیکی بیمارستان قائم مشهد مضروب شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- ۲ مامور حفاظت فیزیکی شاغل در بیمارستان قائم(عج) مشهد در حین خدمت و انجام وظیفه توسط همراهان بیمار بوسیله چاقو مضروب شدند.

به گزارش روز شنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، این ماموران حفاظت فیزیکی وظیفه شناس بیمارستان قائم(عج) مشهد ، در هنگام انجام وظیفه از ورود همراهیان یک بیمار که قصد ورود غیر مجاز به داخل بیمارستان را داشتند، ممانعت کرده که با کمال تاسف مورد ضرب و جرح ناگهانی بوسیله چاقو از ناحیه قفسه سینه، دست و پا و پهلو  توسط همراهان بیمار قرار گرفتند.

دکتر محمد رضا اردکانی مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد به نمایندگی از رییس دانشگاه علوم پزشکی مشهد ضمن عیادت و دلجویی از این ۲ مامور وظیفه شناس، در جریان روند درمان آنها قرار گرفت.

مدیر حراست دانشگاه علوم پزشکی مشهد در این خصوص گفت: ضارب پس از ضرب و جرح متواری شده است که با پیگیری‌های مستمر توسط حراست و امور حقوقی دانشگاه از طریق تشکیل پرونده شکایت قضایی و همچنین با همکاری نیروی انتظامی مشهد بزودی دستگیر خواهد شد.

وی اظهار امیدواری کرد که مراجع ذیصلاح با جدیت و قاطعیت از تکرار حوادث چنین حوادثی پیشگیری کنند تا نسبت به انگیزه و امنیت کادر بیمارستان در ارائه خدمت به مردم لطمه ای وارد نشود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا