اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

۲ طرح در پارک علم و فناوری خراسان به بهره‌برداری رسید

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر ۲ طرح عمرانی و ساختمانی روز پنجشنبه در پارک علم و فناوری خراسان با حضور استاندار خراسان رضوی به بهره‌برداری رسید.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، پروژه ساختمانی نخست مربوط به شرکت آرشام صنعت توس، تولید کننده تجهیزات پیشرفته دریایی و حفاری و ساختمان و کارگاه فنی افتتاح شده دیگر متعلق به شرکت طراحان ماشین حجاریان، که در حوزه طراحی و ساخت تجهیزات فرآوری مواد معدنی فعالیت دارد، اجرا شده است.
طرح عمرانی و ساختمانی شرکت طراحان ماشین حجاریان با ۳۰ میلیارد ریال اعتبار در هزار مترمربع زمین و با زیربنای ۶۰۰ مترمربع و بنای کارگاهی شرکت آرشام صنعت در ۸۲۹ مترمربع زمین با ۵۹۱ مترمربع زیربنا و با ۵۰ میلیارد ریال اعتبار احداث شده است.

۲ طرح در پارک علم و فناوری خراسان به بهره‌برداری رسید

استاندار خراسان رضوی پس از افتتاح این طرح ها، در جریان بازدید از دیگر بخشهای این دو شرکت دانش بنیان با مهندسان و مدیران این دو مجموعه گفتگو کرده و در جریان مسائل و مشکلات آنان قرار گرفت.
پارک علم و فناوری خراسان با دارا بودن ۳۷۰ شرکت فناور و دانش بنیان تنها پارک دارای شرایط پارک برتر در میان ۴۹ پارک علم و فناوری کشور است. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا