اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

۲ شهید در استانداری خراسان رضوی به خاک سپرده شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- ۲ شهید گمنام تازه تفحص شده امروز شنبه در محوطه استانداری خراسان رضوی در مشهد به خاک سپرده شدند.

به گزارش خبرنگار رسانه خراسان بزرگ این شهیدان یکی در سن ۲۳سالگی در کربلای پنج و دیگری در منطقه شلمچه و ۱۹ سالگی در عملیات رمضان در شرق بصره به شهادت رسیدند.

در مراسمی که امروز در استانداری خراسان رضوی برگزار شد استاندار خراسان رضوی گفت:احساسات درونی و باور ما این است که امروز ۲ هدیه الهی که سخت به وجود آنها نیازمند بودیم در این محیط به خاک سپرده می شوند.

یعقوبعلی نظری افزود: اینجا از امروز دیگر فقط استانداری نیست بلکه مزار شهدای گمنام است و اعتقاد داریم که آنها به ما کمک خواهند کرد تا فضای مدیریتی استان متحول شود.

وی اضافه کرد: امیدوارم با هر نگاه به این شهیدان و هر زمان که از کنار آنها  عبور می‌کنیم اثر وجودی آنها را در مراحل خدمتگزاری به دست آوریم و افتخار همه دستگاه های اداری استان است که از امروز و در نقطه کانونی استانداری علم شهدای این انقلاب برافراشته می‌شود و به آنها افتخار می‌کنیم.

استاندار خراسان رضوی با اشاره به شهادت حضرت زهرا (س) گفت: در محضر شهدا با مردم استان خراسان رضوی عهد و پیمان می‌بندیم که آنچه را در توان داریم به میدان آوریم تا خدمتگزار خوبی برای مردم باشیم.

مراسم خاکسپاری این ۲ شهید با نوای مدیحه سرایی حاج میثم مطیعی و با دم کجایید ای شهیدان خدایی به پایان رسید و این ۲ شهید در محوطه استانداری خراسان رضوی به خاک سپرده شدند.

هفته گذشته تعداد ۱۴ پیکر شهید گمنام و ۲ شهید تشخیص هویت شده برای طواف، تشییع و تدفین به خراسان رضوی آورده شدند و روز پنجشنبه و همزمان با سالروز شهادت حضرت زهرا (س) این شهدا به همراه سایر سوگواران فاطمی به حرم مطهر رضوی مشرف شدند که امروز پیکر ۲ تن از آن شهدا در میان جمع اندوهناک مدیران استان خراسان رضوی، خادمان بارگاه رضوی و خانواده های شهدا در استانداری خراسان رضوی به خاک سپرده شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا