اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۲۲۸ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محمد پهلوان اظهار کرد: طی یک روز گذشته ۲۲۸ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان خراسان رضوی بستری شدند که نسبت به روزهای قبل روند افزایشی دارد.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد افزود: ۱۶۱ نفر از بیماران جدید بستری شده متعلق به دانشگاه علوم پزشکی مشهد است.

وی بیان کرد: رعایت دستورالعمل های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، اجتناب از دورهمی‌ها، استفاده از ماسک و تکمیل واکسیناسیون مهمترین راهکار در پیشگیری از کرونا محسوب می‌شود.

پهلوان تصریح کرد: در حال حاضر ۳۹۸ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۳۰۱ بیمار در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعداد بیماران بستری در بخش‌های مراقبت ویژه استان را ۱۰۶نفر عنوان کرد که از این تعداد ۸۷ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه تحت مراقبت قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در تمامی ایام در آمادگی کامل هستند،تصریح کرد: طی یک روز گذشته۹۶۲ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به اورژانس بیمارستان‌ها و یا مراکز منتخب مراجعه و خدمات درمانی را به صورت سرپایی دریافت کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا