اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

۱۴۰ هزار خانه ملکی در کشور برای کارکنان انتظامی ساخته می‌شود

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران از ساخت ۱۴۰ هزار خانه ملکی و ۶۰ هزار خانه سازمانی برای کارکنان انتظامی در کشور خبر داد.

سردار محمد شرفی روز یکشنبه در مراسم افتتاح ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان کلات در استان خراسان رضوی افزود: سهم این استان از این واحدهای مسکونی نیز در نظر گرفته خواهد شد زیرا برخورداری از واحد مسکونی از شاخصه‌های مهم در ایجاد انگیزه و روحیه خدمتی برای کارکنان انتظامی در مناطق محروم است.

وی ادامه داد: ایران اسلامی امروز از شاخصه‌های امنیت و اقتدار برخوردار است و وجود فرمانده معظم کل قوا در این زمینه نعمت بزرگ است.

جانشین معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی جمهوری اسلامی ایران گفت: اهتمام جدی در کارها نیاز جامعه امروز است تا از مردم همیشه در صحنه عقب نمانیم.

وی افزود: خیران امنیت ساز نقش مهم و سهم تعیین کننده‌ای در تولید، برقراری و پاسداری از امنیت دارند و برخورداری از نعمت امنیت موقعیت و وضعیتی ایجاد می کند که توسعه همه جانبه در تمام ابعاد به شکوفایی برسد. 

سردار شرفی ادامه داد: بهره گیری از تجهیزات نوین و فن آوری های پیشرفته توسط پلیس ضروری و یاریگر پلیس برای خدمت بیشتر به مردم است.

در این مراسم ساختمان ستاد فرماندهی انتظامی شهرستان کلات که با مشارکت خیران امنیت ساز احداث شده‌ است به بهره‌برداری رسید.

مرکز شهرستان کلات در ۱۵۸ کیلومتری شمال مشهد واقع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا