اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۱۳۱ کیسه آرد احتکار شده در مشهد کشف شد


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، علی نصری اظهار کرد: ۵.۲ تن آرد احتکار شده در قالب ۱۳۱ کیسه آرد در یک واحد نانوایی در مشهد کشف و توقیف شد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد بیان کرد: این میزان آرد یارانه‌ای نوع ۲ در پایش بازرسان جهاد کشاورزی شهرستان مشهد در یک واحد نانوایی که در تولید نان ساندویچی باگت و نان بخارپز دارای مجوز بود کشف شد.

وی ادامه داد: این واحد متخلف پس از تولید نان ساندویچی برای خشک کردن و فروش غیر قانونی نان‌های تولیدی به دامداری‌ها و استفاده غیرمجاز برای خوراک دام اقدام می‌کرده است.

نصری گفت: محموله آرد کشف شده توقیف شد و ضمن اخطار قانونی از مالک تعهد گرفته شد که حق هیچ گونه پخت و پز و کم و زیاد کردن آردها را ندارد.

رئیس اداره نظارت و بازرسی جهاد کشاورزی مشهد افزود: قرار شد کیسه‌های آرد در محل به صورت امانت باقی بماند تا از دادستانی و معاون اجرایی در امور شعب تعزیرات حکومتی دستور لازم برای هماهنگی قانونی به عمل آید.

وی ادامه داد: شهروندان گرامی می‌توانند خبرهای خود را در مورد احتکار، تقلب، گرانفروشی و عرضه خارج از شبکه با شماره پیامک ۳۰۰۰۷۶۵۵۵۵ و یا شماره تماس ۱۲۴ در میان بگذارند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا