اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۱۲۲ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محمد پهلوان با بیان اینکه طی یک روز گذشته، ۱۲۲ بیمار جدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند، اظهار کرد: از این تعداد ۸۷ بیمار در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد بستری شدند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید ۱۹ افزود: مهمترین اصل در کنترل زنجیره انتقال بیماری کرونا، تکمیل واکسیناسیون، رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، حفظ فاصله اجتماعی، اجتناب از حضور در دورهمی‌ها و استفاده از ماسک است.

وی تصریح کرد: در حال حاضر ۴۰۹ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که سهم دانشگاه علوم پزشکی مشهد از این تعداد ۳۱۶ نفر است.

پهلوان افزود: در حال حاضر ۱۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در بخش‌های مراقبت ویژه استان بستری هستند که ۸۱ نفر از این بیماران در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد تحت مراقبت قرار دارند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید ۱۹ گفت: تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا و یا مشکوک به کرونا فعال و در آمادگی کامل هستند.

وی تصریح کرد: طی یک روز گذشته ۵۴۸ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به مراکز خدمات جامع سلامت منتخب و یا اورژانس بیمارستان‌ها مراجعه و خدمات دریافت کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا