اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۱۱۶ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محمد پهلوان اظهار کرد: طی یک روز گذشته ۱۱۶ جدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند که ۱۰۹ نفر از این بیماران در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد بیان کرد: روند مراجعه بیماران سرپایی و بستری در سطح استان سینوسی است.

وی از عموم مردم خواست،همچنان رعایت دستورالعمل های بهداشتی، استفاده از ماسک، اجتناب از دورهمی‌ها و حفظ فاصله اجتماعی را مورد توجه قرار دهند تا از مواجهه مجدد با پیک‌های کرونا جلوگیری شود.

پهلوان گفت: در حال حاضر ۳۳۹ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۲۶۰ بیمار در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی کووید ۱۹ دانشگاه علوم پزشکی مشهد تعداد بیماران بستری در بخش‌های مراقبت ویژه استان را ۹۸نفر عنوان کرد که از این تعداد ۷۸ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه تحت مراقبت قرار دارند.

وی با تاکید بر اینکه تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در تمامی ایام در آمادگی کامل هستند، تصریح کرد: طی یک روز گذشته ۸۵۹ بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به اورژانس بیمارستان‌ها و یا مراکز منتخب مراجعه و خدمات درمانی را به صورت سرپایی دریافت کردند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا