اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

۱۱۴ بیمار مبتلا به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند


به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محمد پهلوان با بیان اینکه طی یک روز گذشته ۱۱۴بیمار جدید مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی خراسان رضوی بستری شدند، اظهار کرد: از این تعداد ۹۰ نفر در مراکز درمانی دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید ۱۹ خراسان رضوی بیان کرد: در حال حاضر۲۵۳بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد۱۸۹بیمار در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی مشهد قرار دارند.

وی افزود: تعداد بیماران بستری در بخش‌های مراقبت ویژه استان را ۹۰نفر عنوان کرد که از این تعداد ۶۵ نفر در مراکز درمانی زیر پوشش دانشگاه تحت مراقبت قرار دارند.

پهلوان با تاکید بر اینکه تمامی سطوح بهداشتی و درمانی برای خدمات رسانی به بیماران مبتلا به کرونا در تمامی ایام در آمادگی کامل هستند، تصریح کرد: طی یک روز گذشته ۴۴۱بیمار مبتلا و یا مشکوک به کرونا به اورژانس بیمارستان‌ها و یا مراکز منتخب مراجعه و خدمات درمانی را به صورت سرپایی دریافت کردند.

رئیس کمیته رسانه و اطلاع رسانی کووید ۱۹ خراسان رضوی افزود: بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، هفت شهر در شرایط آبی کرونایی قرار گرفتند و تعداد شهرهای قرمز به صفر رسید.

وی با بیان اینکه در حال حاضر شهرهای تربت جام، بینالود، درگز، خواف، سرخس، زاوه و گناباد در شرایط آبی قرار دارند، افزود: براساس اعلام وزارت بهداشت، تنها سه شهر کوهسرخ، فیروزه و نیشابور در شرایط نارنجی قرار دارند و سایر شهرها نیز در وضعیت زرد کرونایی هستند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا