اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

یک مجروح حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی هنوز در بخش مراقبتهای ویژه است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیر بیمارستان سوانح و حوادث شهید کامیاب مشهد گفت: حجت الاسلام دارایی یکی از مجروحان حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی هنوز در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان و مراقبت است.

دکتر مسعود خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: حجت الاسلام پاکدامن دیگر مجروح این حادثه وضعیتش بهبود یافته به وضعیت پایدارتری رسیده است و دیروز هفدهم فروردین ماه برای ادامه روند درمان و ترمیم اندام‌های جراحات دیده از بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان امدادی شهید کامیاب به بیمارستان رضوی منتقل شد.

وی ادامه داد: در روند درمان مجروحان این حادثه کادر درمان و پزشکان تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که امیدواریم با عنایت الهی و تلاش‌های صورت گرفته سلامتی این ۲ عزیز هر چه زودتر حاصل شود.

یک مجروح حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی هنوز در بخش مراقبتهای ویژه است

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، یک فرد تکفیری روز سه شنبه ۱۶ فروردین ماه در صحن پیامبر اعظم حرم امام رضا(ع) با چاقو به سه روحانی حمله کرد.

هر سه روحانی که در این حادثه مورد سوء قصد قرار گرفتند از فعالان و ساکنان حاشیه شهر مشهد بوده اند.در این حمله تروریستی حجت‌الاسلام اصلانی بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید اما حجج اسلام پاکدامن و دارایی پس از جراحی در بیمارستان بستری هستند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا