اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

یکی از مجروحان حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی نیازمند دعای خیر مردم است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیر بیمارستان سوانح و حوادث شهید کامیاب مشهد گفت: در حال حاضر وضعیت کلی حجت‌الاسلام دارایی، دیگر مجروح حادثه تروریستی حرم مطهر رضوی در شرایط وخیم قرار دارد و نیازمند دعای خیر مردم در ماه مبارک رمضان است.

دکتر مسعود خانی روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: با توجه به اینکه به طور معمول بیمارانی که مورد حمله و پارگی شکمی قرار می‌گیرند،تکلیفشان بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت بعد مشخص می‌شود.

وی ادامه داد: یک عمل شکمی دیگر دیروز بر روی ایشان توسط جراحان حاذق و پزشکان ماهر مشهد انجام شد و این روحانی اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید کامیاب این شهر تحت مراقبت و درمان قرار دارد.

مدیر بیمارستان سوانح و حوادث شهید کامیاب مشهد گفت: این عمل بسیار سنگین و زمانبر بود که کادر درمان و پزشکان تمام تلاش خود را به کار گرفتند و امیدواریم با تلاش‌های صورت گرفته و با لطف الهی و عنایت امام رضا(ع) و همچنین دعای خیر مردم در این ماه مبارک سلامتی این روحانی بزرگوار هر چه زودتر حاصل شود.

وی گفت: حجت‌الاسلام پاکدامن روحانی مجروح دیگر جهت ادامه درمان دیروز به بیمارستان رضوی مشهد منتقل شد.

 یک فرد تکفیری روز سه شنبه ۱۶ فروردین ماه در صحن پیامبر اعظم حرم امام رضا(ع) با چاقو به سه روحانی حمله کرد.

هر سه روحانی که در این حادثه مورد سوء قصد قرار گرفتند از فعالان و ساکنان حاشیه شهر مشهد در منطقه شهرک شهید رجایی (قلعه ساختمان) بوده اند.

حجج اسلام پاکدامن و دارایی پس از جراحی در بخش مراقب‌های ویژه بستری شدند که حجج اسلام پاکدامن به وضعیت پایداری رسیده و بهتر شدند و به بیمارستان رضوی منتقل شدند اما حجت‌الاسلام اصلانی یکی دیگر از روحانیان مضروب بر اثر شدت جراحات وارده به شهادت رسید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا