اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

کرونا صحن علنی شورای شهر مشهد را حاشیه‌دار کرد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- جنجال کرونا و شیوع ویروس اومیکرون روز چهارشنبه به صحن علنی شورای اسلامی شهر مشهد نیز کشیده شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، در نشست فوق العاده امروز شورای اسلامی شهر مشهد، نایب‌رییس این شورا با اشاره به شیوع ویروس اومیکرون از مردم خواست با ماندن در خانه و رعایت قرنطینه به کادر درمان کمک کنند.
مهدی ناصحی افزود: متاسفانه آمار مبتلایان به سویه جدید کرونا در حال افزایش است و شهروندان باید با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی، مانع از وخیم‌تر شدن شرایط شوند.
یکی از اعضای شورای اسلامی شهر مشهد در واکنش به این مطالب اظهار کرد: شما از ۶ عضو مبتلا به کرونا خواسته‌اید در جلسه حضور داشته باشند تا جلسه رسمیت پیدا کند.
غلامحسین صاحبی افزود: متاسفانه این حرکت با گفته‌هایتان یکی نیست، مردم باید پروتکل‌ها را رعایت کنند اما شما خود بیماری را به جلسه آورده‌اید.
حجت‌الاسلام حسن منصوریان، رییس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد نیز با اشاره به بیماری خود گفت: درست است حال خوشی ندارم اما حضور در جلسه شورا به منزله جهاد است.
دیگر عضو شورا در اعتراض به این امر اظهار کرد: چرا ارزش کلمات قرآنی را پایین می‌آورید در حالی که با حال ناخوش به صحن شورا آمدن اصلا توجیه ندارد.
حسن کریمدادی افزود: از طرفی از مردم می‌خواهیم در خانه بمانند اما در شورا خلاف شیوه‌نامه‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی عمل می‌کنیم و این کار را “جهاد” هم می‌نامیم.
در پایان نایب رییس شورای اسلامی شهر مشهد اظهار کرد: اعضای حاضر در جلسه علنی امروز شورا، کرونا نداشتند و نشست با رعایت پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.
ناصحی در نشست علنی شورا در روز یکشنبه هفته جاری نیز اعلام کرده بود: امروز مشهد شرایط کرونایی سختی دارد، رییس و برخی اعضای شورای شهر نیز به این ویروس مبتلا شده‌اند، رعایت ضوابط و فاصله گذاری اجتماعی ضروری است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا