اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

 کاهش دما و بارندگی از ابتدای هفته در مناطق مختلف خراسان رضوی آغاز می‌شود 

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: بارندگی از عصر یکشنبه هفته آینده در مناطق مختلف این استان آغاز شده و تا صبح سه‌شنبه ادامه خواهد داشت.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، زهرا عنایتی اظهار کرد: بارندگی از عصر یکشنبه هفته آینده در مناطق مختلف این استان آغاز شده و تا صبح سه‌شنبه ادامه خواهد داشت.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: این بارش‌ها همراه با کاهش دمای هوا، وزش باد و افزایش ابرناکی اغلب در مناطق شمالی استان پیش‌بینی شده است.

وی ادامه داد: امروز افزایش نسبی دمای هوا و جو پایدار در خراسان رضوی حاکم است و ابتدای هفته آینده سامانه بارشی در استان فعال می‌شود.

عنایتی با اشاره به افزایش نسبی دمای هوا در این استان تا روزهای میانی هفته آینده گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۴ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده که نسبت به دیروز ۶ درجه افزایش دارد و روز شنبه هفته آینده به ۱۸ درجه می‌رسد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: بیشینه دمای هوای مشهد در روز دوشنبه هفته آینده در پی باران‌های پیش‌بینی شده به ۱۲ درجه سلسیوس کاهش خواهد یافت.

کمینه دمای هوای دیشب مشهد سه درجه زیر صفر بود که تا یکشنبه شب هفته آینده به پنج درجه سلسیوس افزایش می‌یابد.

کوهسرخ با کمینه دمای هوای هشت درجه زیر صفر و بردسکن با بیشینه دمای هوای ۱۳ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرهای خراسان رضوی در ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

بیشترین شدت وزش باد طی این مدت در شهرستان سبزوار با سرعت ۴۳ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا