اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

چهار نفر از کارکنان بیمارستان طالقانی مشهد مضروب شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- چهار نفر از کارکنان بیمارستان سوانح و حوادث طالقانی مشهد شامل ۳ مامور حفاظت فیزیکی و یک پرستار در حین خدمت با ضربات چاقو توسط همراهان بیمار مضروب شدند.

به گزارش روز سه‌شنبه دانشگاه علوم پزشکی مشهد، همراهان بیمار بستری در بخش اورژانس بیمارستان طالقانی این شهر که شرایط متعادلی نداشتند، در حین انجام اقدامات درمانی ابتدا اقدام به فحاشی و وارد نمودن ضربه به سرپرستار این بخش کردند و پس از ورود پرسنل حفاظت فیزیکی برای کنترل شرایط، این افراد شرور با چاقو به ماموران حمله کردند.

طبق این گزارش، در پی این حادثه سه مامور حفاظت فیزیکی بیمارستان طالقانی که به شدت آسیب دیده بودند، تحت عمل جراحی از ناحیه دست و پا قرار می گیرند و در حال حاضر در بیمارستان طالقانی بستری و تحت مراقبت قرار دارند.

این گزارش می‌ افزاید: پرستار آسیب دیده از این حادثه نیز به پزشک قانونی برای دریافت طول مدت درمان و بررسی میزان آسیب‌دیدگی ارجاع شده است.

سرپرست روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی مشهد با حضور در بیمارستان طالقانی ضمن عیادت از این سه مامور حفاظت فیزیکی در جریان روند درمان و پیگیری این حادثه قرار گرفت.

دکتر محمد پهلوان ضمن ابراز تاسف از بروز این حادثه گفت: در کمتر از یک هفته ۲ حادثه مشابه برای پرسنل حفاظت فیزیکی بیمارستان های قائم(عج) و طالقانی رخ داد که موجب وارد شدن آسیب جدی به ماموران در حین خدمت شد.

وی خاطر نشان کرد: سرپرست دانشگاه علوم پزشکی مشهد دستور جدی برای پیگیری این موضوع توسط مسوولان حراست دانشگاه و نیروی انتظامی را صادر نموده است، چراکه حفاظت از جان و سلامت مدافعان سلامت از مهمترین اولویت های دانشگاه محسوب می‌شود و در این زمینه هیچگونه چشم‌پوشی نخواهد شد.

روز شنبه، چهاردهم اسفند ماه نیز ۲ مامور حفاظت فیزیکی شاغل در بیمارستان قائم(عج) مشهد در حین خدمت و انجام وظیفه توسط همراهان بیمار بوسیله چاقو مضروب شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا