اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

پلیس خراسان رضوی از قاچاقچیان مسلح ۵۵۵ کیلوگرم مرفین کشف کرد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از کشف ۵۵۵ کیلوگرم مرفین در درگیری مسلحانه پلیس استان با سوداگران مرگ و هلاکت ۲ قاچاقچی در سبزوار خبر داد.

سردار ابراهیم قربان زاده روز چهارشنبه در تشریح این عملیات به خبرنگاران گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با همکاری ماموران انتظامی شهرستان های سبزوار و داورزن و همکاری اطلاعاتی پلیس خراسان جنوبی، این باند قاچاقچیان مسلح را شناسایی کرد که دیشب در عملیاتی ویژه یگان‌های عملیاتی پلیس خراسان رضوی چهار خودرو تندرو متعلق به این باند را در یکی از مسیرهای ارتباطی شهرستان سبزوار شناسایی و زیر نظر گرفت. 

وی اضافه کرد: اعضای این باند مسلح قصد فرار با محموله موادمخدر را داشتند که پس از چند دقیقه درگیری مسلحانه، ۲ نفر از سوداگران مرگ به هلاکت رسیدند و پنج نفر دیگر دستگیر شدند و یکی از آنان نیز مجروح و به مرکز درمانی منتقل شد. 

سردار قربان زاده خاطرنشان کرد: ماموران انتظامی در بازرسی از خودروهای توقیف شده ۵۵۵ کیلوگرم مرفین، ۳۲ کیلوگرم تریاک به همراه یک قبضه سلاح گرینف، یک قبضه سلاح کلاشینکف، یک قبضه سلاح برنو و یک قبضه آر پی جی را به همراه مهمات مربوطه کشف کردند. 

جانشین فرمانده انتظامی خراسان رضوی از شهروندان خواست که هرگونه اخبار و اطلاعات در رابطه با فعالیت اعضای باندها و فروشندگان موادمخدر را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ اعلام کنند تا پلیس در کمترین زمان ممکن با سوداگران مرگ و مخلان نظم و امنیت عمومی برخورد قاطع کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا