اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

پایگاه‌های مقاومت بسیج ستون‌های بنای مستحکم انقلاب هستند


به گزارش خبرنگار مهر، سرلشکر پاسدار حسین سلامی ظهر پنجشنبه در آیین پایانی سومین جشنواره سراسری اسوه بسیج در مشهد اظهار کرد: پایگاه‌های بسیج ستونهای قدرتمند، مقاوم و ریشه دار بنای با عظمت انقلاب و نظام اسلامی هستند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی افزود: بسیج در دامان سختی‌ها رشد کرد و در میدان جهاد متولد شد و در عرصه نبردهای بزرگ استحکام یافت.

وی ادامه داد: بسیج، مولود میدان جهاد و شمشیر اسلام و انقلاب و مظهر تجلی اراده الهی و نماد فضل و مغفرت الهی است و مثل گذشته اساسی ترین، حیاتی ترین، نجات بخش ترین و شکست ناپذیر ترین رکن انقلاب اسلامی است.

سلامی اظهار کرد: ساختن کشور بدون بسیج ممکن نیست چنان که دانش هسته ای بدون دانشمندان بسیجی ممکن نبود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ادامه داد: دشمن، حداکثر فشار را وارد کرده و شرایط جهانی نیز تغییر کرده است و ما در این ایستادگی، پیروز میدان هستیم.

وی خطاب به مسوولان پایگاههای بسیج گفت: در همه شووناتی که مردم و به خصوص جوانان لازم دارند ورود کنید. ورزش، دانش، هنر، علم، امداد، رفع فقر و محرومیت، تهیه جهیزیه، پیگیری حل مشکلات، تالیف قلوب و پیشگامی در حل مسایل بهداشتی و سلامت مردم و کاستن از مشکلات مردم، همه عرصه میدان جهاد بسیج است.

سلامی افزود: دشمن می خواهد در خانه هایمان، پای گیرنده ماهواره، اینترنت و با شایعه، فراخوان تجمع و تحریک ما را شکست دهد ولی چون بسیج هست نمی‌تواند و مدام سرش به سنگ می‌خورد و امروز باید به گونه‌ای دیگر کشور را بسازیم.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: بسیج، یارانه الهی برای مردم است که به کمک مردم می شتابد و بار سختی را از دوش آن‌ها بر می دارد و باید آستانه مقاومت را بالا ببرد و راه گذار از سختی‌ها را نشان دهد.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا