اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

پایان‌نامه‌های دانشجویی در جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) رقابت می‌کنند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- دبیر علمی جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) گفت: با هدف افزایش مشارکت جامعه دانشگاهی در تولید محتوای رسانه‌ای و به منظور ترویج فرهنگ و سیره رضوی، بخش ویژه “پایان‌نامه‌ها و رساله‌های دانشجویی” به جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اضافه شده است.

اکبر نصراللهی روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: دانش‌آموختگان کارشناسی‌ارشد و دکتری در رشته‌های مختلف می‌توانند پایان‌نامه‌ها و رساله‌های خود در موضوعات مرتبط با حوزه معارف رضوی و محورهای موضوعی جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) را که در پنج سال اخیر تهیه و از آن دفاع کرده‌اند، برای شرکت در جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: علاقه‌مندان شرکت در جشنواره باید چکیده و متن کامل پایان‌نامه خود را در قالب فایل پی.‌دی.اف و از طریق درگاه mediafest.razavi.ir تا نیمه فروردین سال آینده برای دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

دبیر علمی جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اظهار داشت: این جشنواره در محورهای مطبوعات، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های صوتی و تصویری، رسانه‌های مجازی، عکس، گرافیک، بین‌الملل و پایان‌نامه‌های مرتبط با ترویج فرهنگ رضوی در دهه کرامت سال آتی برگزار می‌شود.

نصراللهی افزود: محورهای موضوعی جشنواره شامل چهار بخش سیره رضوی، زائر و زیارت رضوی، وقف و نذر رضوی و خدمت رضوی است. توسعه بخش‌های جشنواره و ایجاد امکان ارزیابی آثار منتشر شده در رسانه‌های بین‌المللی نیز یکی از تغییرات عمده در دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) است.

شناسایی و شبکه‌سازی خادمان رسانه‌ای و تعامل بیشتر با تولید و توزیع‌کنندگان محتوای رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ رضوی، تعمیم و گسترش تولیدات رسانه‌ای مرتبط با سیره رضوی در بستر رسانه‌های گوناگون به ویژه رسانه‌های نوین، شبکه‌سازی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی و عمق‌بخشی به محتوای رسانه‌ای مرتبط با سیره و معارف رضوی از جمله اهداف جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) است.

مراسم پایانی دومین دوره این جشنواره در خردادماه سال آینده برگزار خواهد شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا