اجتماعیاخبار خراسان رضویسایرحوزه ها

وزش باد از فردا در مناطق مختلف خراسان رضوی شدت می‌گیرد

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی گفت: وزش باد از فردا در مناطق مختلف این استان شدت می‌گیرد که در نوار شرقی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، آیدا فاروقی اظهار کرد: وزش باد از فردا در مناطق مختلف این استان شدت می‌گیرد که در نوار شرقی با گرد و خاک همراه خواهد بود.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی افزود: برای امروز جوی پایدار و آرام برای استان خراسان رضوی پیش‌بینی شده است اما از فردا، سه‌شنبه، افزایش ابر و برای ساعات عصر، احتمال بارش‌های پراکنده باران به ویژه در مناطق غرب و شمال غرب استان انتظار می‌رود. 

وی خاطرنشان کرد: برای روز جمعه این هفته سامانه بارشی دیگری در استان خراسان رضوی فعال خواهد شد که اطلاعات آن متعاقبا اعلام خواهد شد.

فاروقی با اشاره به تداوم روند افزایشی دمای هوای خراسان رضوی تا پایان هفته جاری گفت: بیشینه دمای هوای امروز مشهد ۱۲ درجه سلسیوس پیش‌بینی شده است که به تدریج افزایش یافته و تا پایان هفته جاری به ۱۶ درجه می‌رسد.

کارشناس مرکز پیش‌بینی اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی بیان کرد: کمینه دمای دیشب مشهد ۲ درجه زیر صفر بود که تا پایان هفته چند درجه افزایش یافته و به ۳ درجه سلسیوس خواهد رسید.

فریمان با کمینه دمای ۸ درجه زیر صفر و سبزوار با بیشینه دمای ۱۴ درجه به ترتیب سردترین و گرمترین شهرستانهای خراسان رضوی در طول ۲۴ ساعت گذشته بوده‌اند.

بیشترین شدت وزش باد در استان نیز در شبانه روز گذشته مربوط به تربت‌جام بوده که ۳۲ کیلومتر در ساعت گزارش شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا