اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

وزارت اقتصاد به دنبال تسهیل صدور مجوزهای کسب و کار است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: یکی از اولویت های این وزارتخانه تسهیل مراحل صدور مجوزهای کسب و کار است.

ذبیح الله سلمانی روز سه‌شنبه در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی طی گفتگو با خبرنگاران افزود: از دیگر برنامه‌های وزارت اقتصاد توجه به تامین نقدینگی بنگاههای بزرگ است که بتوانند سرپا بایستند و ادامه حیات دهند تا بیکاری افزایش پیدا نکند و رونق اقتصادی ایجاد شود و سفره مردم بزرگتر گردد.

وی ادامه داد: نظام کسب درآمد را باید از فروش نفت خام به سوی درآمدهای پاک مالیاتی سوق دهیم و این امر محقق نمی‌شود مگر اینکه توجه ویژه به کار و تولید داخل داشته باشیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: اگر کارخانه‌ها، صنایع و شرکتها فعال شده و کسب و کار رونق پیدا کند، درآمدها رو به رشد شده و امرار معاش سهل‌تر می‌گردد.

وی افزود: وزیر اقتصاد چهار ماه است که کار خود را آغاز کرده و چند ماه دیگر نتایج برنامه هایی که در راستای تامین معیشت و کرامت مردم اعلام کرده است مشخص خواهد شد.

سلمانی ادامه داد: دولت هم در برنامه خود ارتقا و افزایش کرامت و منزلت مردم را مورد توجه قرار داده و توجه ویژه‌ای به معیشت مردم دارد.

در این مراسم رضا خواجه نائینی به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی معرفی شد.

حسین امیررحیمی که از سوم شهریور سال ۹۸ به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی این استان منصوب شده بود از این پس در سازمان خصوصی سازی کشور خدمت خواهد کرد.

خواجه نائینی متولد سال ۱۳۵۶ است که از ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خدمت می‌کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا