اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

ورزش محلات اولویت مدیریت شهری مشهد است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- شهردار مشهد گفت: ورزش محلات و توسعه نشاط و شادابی اجتماعی اولویت دوره ششم مدیریت شهری در این کلانشهر است.

عبدالله ارجائی روز شنبه در مراسم پایانی نخستین دوره جشنواره فوتبال ستاره ها افزود: از ورزشکاران و فوتبالیست های پیشکسوت مشهد می خواهیم ما را در توسعه ورزش محلات مشهد یاری کنند.

وی شور و نشاط اجتماعی و سلامت در اقصی نقاط شهر را مهمترین دستاورد توسعه ورزش دانست و ادامه داد: کاهش آسیبهای اجتماعی از دیگر دستاورد ورزش است، آمار نیز نشان می‌دهد آسیب اجتماعی میان ورزشکاران در مقایسه با سایر اقشار بسیار کمتر است که روحیه پهلوانی و قهرمانی نیز به این روند کمک می کند.

شهردار مشهد گفت: توجه به ورزش محلات و استعدادیابی از دیگر فواید توجه به ورزش محلات است و  مدیریت شهری در این بخش نقش آفرینی بهتری خواهد داشت.

وی افزود: در کنار ورود خانواده ها به ورزش، اقتصاد ورزش و دیگر بخش های دیگر ورزش نیز رونق می‌گیرد.

ارجائی ادامه داد: در کنار ورزش محلات، ورزش پایه و قهرمانی، نباید از ورزش بانوان و اقشار خاص غافل شد و باید به ظرفیت این بخشها نیز توجه نمود.

جشنواره فوتبال ستاره ها در رده سنی ۹ و ۱۰ سال با حضور ۶ تیم فوتبال نونهال در مشهد برگزار شد.

تیم های شرکت کننده شامل سه تیم از مناطق کم برخوردار مشهد که توسط شهرداری، باشگاه مقاومت سپاه امام رضا (ع) و آستان قدس رضوی تشکیل شده و سه تیم آکادمی آندرانیک تیموریان، آکادمی خداداد عزیزی و آکادمی حسین بادامکی بودند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا