اخبار خراسان رضویاقتصادیسایر حوزه‌ها

وجه اضافی دریافت شده از زائران برگشت داده شد

رئیس اداره میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌ دستی مشهد گفت: با پیگیری‌های انجام شده در بیش از ۱۰ روز ۱۰۶ بازرس در ۲ نوبت کاری با ظرفیت چهار تیم عملیاتی در اطراف حرم رضوی و امور مرتبط با نظارت از تاسیسات گردشگری در سطح شهرستان مشهد اجرا شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، حسین امیر کلالی با بیان این مطلب افزود: با برنامه‌ریزی انجام شده برای آمادگی استقبال از زائران و مسافران ورودی به مشهدالرضا(ع) در دهه کرامت بیش از ۷۰۰ بازدید نظارتی از مراکز اقامتی و گردشگری مشهد انجام شد.

وی اظهار کرد: این بازدیدهای نظارتی با بهره‌مندی از ظرفیت تشکل‌های حرفه‌ای گردشگری انجام شده است. بازدیدهای نظارتی شامل تمامی مراکز گردشگری از جمله هتل، هتل‌آپارتمان، میهمانپذیر، خانه‌مسافر و دفاتر خدمات مسافرتی شهرستان مشهد است.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام شده در بیش از ۱۰ روز ۱۰۶ بازرس در ۲ نوبت کاری با ظرفیت چهار تیم عملیاتی در اطراف حرم رضوی و امور مرتبط با نظارت از تاسیسات گردشگری در سطح شهرستان مشهد اجرا شد.

بر اساس گزارش روابط عمومی اداره‌ کل میراث‌ فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان رضوی امیرکلالی یادآور شد: در نتیجه این بازرسی‌ها بیش از ۱۰۰ میلیون ریال از وجوه اضافی دریافت شده به زائران برگشت داده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا