اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

نخستین قرارگاه جهاد تبیین نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور ایجاد شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- نخستین قرارگاه جهاد تبیین ارتش جمهوری اسلامی ایران روز دوشنبه در قرارگاه منطقه‌ای نیروی زمینی ارتش در شمال شرق کشور تشکیل شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ معاون سیاسی اداره عقیدتی سیاسی نیروی زمینی ارتش در آیین تشکیل این قرارگاه در مشهد گفت: رهبر معظم انقلاب جهاد تبیین را یک فریضه دانسته‌اند که هر کس می‌تواند باید در اجرای این فریضه به صورت قطعی و فوری اقدام کند.

سرهنگ سعید حسن‌خانی افزود: نخستین گام،‌ تشکیل قرارگاه جهاد تبیین در یگان‌های نزاجا است و برای پیشبرد این امر باید هم‌افزایی لازم بین توانمندی‌های موجود در سطح یگان‌ها شکل گیرد.

وی با بیان اینکه اساس بیانات رهبر معظم انقلاب در فریضه جهاد تبیین مقابله با سیاه‌نمایی و نا امید سازی نسل جوان توسط دشمنان است، اظهار داشت: در بحث جهاد تبیین نباید فقط به دستاوردهای گذشته انقلاب بسنده کرد، بلکه باید چشم اندازهای آینده انقلاب و گام دوم انقلاب را نیز تبیین کنیم.

حسن‌خانی ادامه داد: ما در طول ۴۳ سال گذشته، کار تبیینی بسیاری انجام داده‌ایم ولی امروز این اقدام متفاوت‌تر از قبل است، چون اکنون در مقابل یک جنگ ترکیبی از طرف دشمنان قرار داریم  که جهاد تبیین اساس مقابله با این جنگ است و گستره وسیعی را در بر می‌گیرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا