اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

نخستین جشنواره تولیدات رادیویی زیارت در مشهد برگزار شد


به گزارش خبرنگار مهر، محسن نصرپور ظهر چهارشنبه در مراسم اختتامیه جشنواره تولیدات رادیویی اظهار کرد: موضوع زیارت تنها متعلق به دو میلیارد مسلمان جهان نیست، بلکه قلب‌های انسان‌های زیادی از هر قوم و مکتبی به عشق این موضوع می‌تپد.

مدیرکل صداوسیما خراسان رضوی بیان کرد: کارگزاران خدمت به آستان مقدس رضوی در سال‌های اخیر با تلاش و نمایش فقه پویای اسلامی و با اثبات ملازمت علم و دین، اجازه ندادند که مقوله مهم زیارت حتی در سال‌های همه‌گیری بیماری کرونا، کمرنگ شود که از جمله این متولیان، خدمتگزاران در رسانه ملی به ویژه در رادیو زیارت بود.

وی اظهار داشت: ایجاد رقابت تخصصی میان برنامه‌سازان شبکه‌های سراسری و استانی و شناسایی استعدادهای جدید در سطح کشور در موضوع زیارت از جمله اهداف برگزاری جشنواره تولیدات رادیویی زیارت بوده است.

نصرپور بیان کرد: همچنین انتقال تجربه‌های موفق و ارزیابی برنامه‌ها در جهت ایجاد نظام تشویقی و انگیزشی در فرآیند تولید بخشی از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره بوده است.

مراسم اختتامیه این جشنواره در بخش‌های برنامه‌های ترکیبی، نمایش، خبر، فضای مجازی، موسیقی و نغمات، پژوهش و نویسندگی در تالار همایش‌های ساختمان صبا برگزار شد و آثار برگزیده مورد تقدیر قرار گرفتند.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا