اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته ای که گذشت

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- پیروزی تیم چیپس کامل و تساوی تیم فرش آرای مشهد در لیگ برتر فوتسال، نایب قهرمانی ورزشکاران خراسانی در مسابقات فیتنس و قهرمانی در مسابقات جودو نابینایان کشور از جمله مهمترین رویدادهای ورزشی خراسان رضوی در هفته گذشته بود.

تیم فوتسال چیپس کامل مشهد در هفته بیستم مسابقات لیگ برتر هفتم بهمن ماه میزبان تیم فردوس قم بود که با نتیجه سه بر ۲ به پیروزی دست یافت.

در دیگر دیدار این هفته تیم فرش‌آرای مشهد هشتم بهمن در سالن ورزشی شهید بهشتی این شهر میزبان تیم شهروند ساری بود که این دیدار با نتیجه مساوی سه به پایان رسید.

یک پیروزی و یک شکست حاصل کار نمایندگان فوتبال در لیگ دسته یک

تیم فوتبال استعدادهای درخشان مشهد در هفته ششم مسابقات لیگ دسته یک، پنجم بهمن در سالن شهید فیاض‌بخش میزبان تیم آروین قالای ماکو بود که در پایان با نتیجه سه بر یک میهمان خود را شکست داد.

تیم استعدادهای درخشان با کسب این پیروزی با ۹ امتیاز در رتبه دوم جدول هشت تیمی گروه خود باقی ماند و تیم ماکو نیز با ۶ امتیاز در رتبه پنجم قرار گرفت.

تیم قند فریمان هم در دیگر دیدار هفته ششم پذیرای تیم عقاب تهران بود که با نتیجه سه بر یک مغلوب مهمان خود شد.

تیم‌ قند فریمان با این شکست با ۹ امتیاز در رتبه دوم و تیم عقاب هم با هفت امتیاز در رتبه چهارم جدول ۹ تیمی گروه خود قرار گرفتند.

دعوت به تیم ملی هندبال

رییس هیات هندبال خراسان رضوی گفت: چهار هندبالیست از این استان به نخستین مرحله اردوی منتخبان نونهالان هندبال ایران دعوت شدند.

رضا علیزاده افزود: پارسا شهابی کاسب و مهدی فکوری و همچنین بنیامین اسفندیاری و محمد بیاتی در ۲ گروه به این اردوی آماده سازی دعوت شدند.

وی ادامه داد: اردوی آمادگی تیم منتخبان نونهالان هندبال ایران از هفتم تا دهم بهمن ماه در تهران برگزار می‌شود.

انتخاب سبزوار به عنوان نخستین پایگاه ملی هندبال

رییس هیات هندبال خراسان رضوی گفت: شهر سبزوار به عنوان نخستین پایگاه ملی هندبال ایران میزبان اردوی منتخبان هندبال در شمال شرق کشور شد.

علیزاده افزود: این اردو با حضور ۲۲ ورزشکار رشته هندبال و سه کادر فنی از چهار استان خراسان رضوی، مازندران، خراسان شمالی و گلستان ۱۶ تا ۱۸ بهمن ماه در سبزوار برگزار می شود.

نایب قهرمانی در مسابقات فیتنس کشور

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: ورزشکاران این استان در مسابقات فیتنس چلنج قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی مقام دوم تیمی را کسب کردند.

سروش پورآزاد افزود: در این مسابقات که دوم بهمن در تهران برگزار شد تیم فارس بر سکوی نخست ایستاد و تیم میزبان سوم شد.

برگزاری مسابقات بوکس استانی

نایب رییس هیات بوکس خراسان رضوی گفت: مسابقات بوکس تیم جوانان این استان برای حضور در مسابقات انتخابی تیم ملی در مشهد برگزار شد.

محمدتقی نظری افزود: در این مسابقات که ۳۰ دی تا دوم بهمن برگزار شد ۵۸ ورزشکار این رشته از سراسر استان خراسان رضوی با هم رقابت کردند.

وی ادامه داد: همچنین محمدسینا مرتضوی بوکسور این استان به اردوی انتخابی تیم ملی دعوت شد.

نایب رییس هیات بوکس استان افزود: مسابقات انتخابی تیم ملی بوکس نوجوانان و جوانان از نهم بهمن مدت یک هفته در شهرستان سقز استان کردستان برگزار خواهد شد.

قهرمانی در مسابقات جودو نابینایان کشور

سرمربی تیم جودو نابینایان خراسان رضوی گفت: جودوکاران نابینا و کم بینای این استان با کسب چهار مدال طلا و چهار نقره در مسابقات قهرمانی جودو نابینایان کشور مقام نخست تیمی را کسب کردند.

حسن رجبی افزود: نوزدهمین دوره رقابتهای قهرمانی جودو نابینایان و کم بینایان مردان ایران از ۱۹ دی تا یکم بهمن ماه در تهران برگزار شد و این رقابتها در حکم انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات پاراآسیایی ۲۰۲۲ هانگژو چین بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا