اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مهلت ارسال آثار به جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) تمدید شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) گفت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره به مدت یک ماه و تا ۱۵ اردیبهشت‌ماه آتی تمدید شد.

محسن هوشمند روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگاران افزود: پیش از این مهلت ارسال آثار نیمه فروردین ماه اعلام شده بود ولی با توجه به فعالیت‌های رسانه‌ای مختلفی که در ماه مبارک رمضان با محور حرم امام رضا(ع) و سیره آن حضرت انجام می‌شود، مهلت ارسال آثار به این جشنواره که،  فراخون آن مردادماه پارسال منتشر شده بود، تمدید شد.

وی ادامه داد: دومین جشنواره رسانه‌ای بین‌المللی امام رضا(ع) در هشت بخش رسانه‌های صوتی، رسانه‌های تصویری، مطبوعات، خبرگزاری‌ها، رسانه‌های مجازی، عکس و گرافیک، رساله‌ها و پایان‌نامه‌های دانشجویی و بین‌الملل برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) اظهار داشت: سیره رضوی، زائر و زیارت رضوی، وقف و نذر رضوی و خدمت رضوی محورهای موضوعی آثار مورد قبول در دومین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) است. همچنین محصولات رسانه‌ای در خصوص مکتب شهید سلیمانی به عنوان خادم امام رضا(ع) هم از دیگر موضوعاتی است که در این دوره جشنواره پذیرش می‌شود. علاقه مندان برای ثبت‌نام و اطلاعات تکمیلی به سایت mediafest.razavi.ir مراجعه نمایند.

هوشمند تاکید کرد: با توجه به پیش‌بینی بخش فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، علاوه بر فعالان حرفه‌ای رسانه های گروهی، عموم علاقه‌مندانی که در بستر فضای مجازی به تولید و نشر محتوا در خصوص محورهای موضوعی مرتبط با جشنواره می‌پردازند، می‎ توانند در این رویداد مشارکت کنند.

وی گفت: در دومین دوره برگزاری این رویداد، شناسایی و شبکه‌سازی خادمان رسانه‌ای و تعامل بیشتر با تولید و توزیع‌کنندگان محتوای رسانه‌ای مرتبط با فرهنگ رضوی، تعمیم و گسترش تولیدات رسانه‌ای مرتبط با سیره رضوی در بستر رسانه‌های گوناگون به ویژه رسانه‌های نوین، شبکه‌سازی و حمایت از پدیدآورندگان آثار رسانه‌ای رضوی و عمق‌بخشی به محتوای رسانه‌ای مرتبط با سیره و معارف رضوی، هدفگذاری شده است.

در نخستین دوره برگزاری جشنواره رسانه ای امام رضا(ع) ۹ هزار اثر از صاحبان رسانه های صوتی، تصویری و مجازی از ۲ هزار و ۵۰۰ فعال رسانه ای در کشور دریافت شده بود.

برگزیدگان نخستین جشنواره رسانه‌ای امام رضا(ع) که به همت آستان قدس رضوی برگزار شد، ۳۱ تیرماه پارسال در مراسمی با حضور تولیت آستان قدس و مسوولان ملی و استانی در مشهد معرفی شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا