اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

مهار آتش سوزی در کارخانه حلوا شکری بیدک/تلاش برای یافتن اجساد و مفقودشدگان

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد با بیان اینکه، انفجار در یک کارخانه در شهرک صنعتی کلات تاکنون منجر به جان‌باختن 4 نفر شده است، گفت: یک دیگ بخار ساعت ۱۸:۳۰ امشب در کارخانه حلوا شکری بیدک واقع در فاز ۴ شهرک صنعتی کلات منفجر شده که هم اکنون آتش مهار شده است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، مهدی رضایی با بیان اینکه، انفجار در یک کارخانه در شهرک صنعتی کلات تاکنون منجر به جان‌باختن 4 نفر شده است، اظهار کرد: یک دیگ بخار ساعت ۱۸:۳۰ امشب در کارخانه حلوا شکری بیدک واقع در فاز ۴ شهرک صنعتی کلات منفجر شده که هم اکنون آتش مهار شده است.

معاون عملیات سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی مشهد گفت: با وقوع انفجار عصر امروز ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ در شهرک صنعتی کلات (خراسان رضوی)، خودرو‌های امدادی به این مکان اعزام شدند.

وی درباره علت حادثه اظهار کرد: یک دیگ بخار ساعت ۱۸:۳۰ امشب در کارخانه حلوا شکری بیدک واقع در فاز ۴ شهرک صنعتی کلات منفجر شده که هم اکنون آتش مهار شده است.

رضایی در ادامه با بیان اینکه، انفجار منجر به جان‌باختن ۴ نفر شده است، گفت: تلاش برای یافتن مصدومان یا اجساد مفقودشدگان احتمالی در این حادثه ادامه دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا