اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

معاون وزیر نفت:۱۱۰ هزار نفر از نیروهای پیمانکاری صنعت نفت ساماندهی شدند

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون توسعه و مدیریت سرمایه انسانی وزیر نفت گفت: حدود ۱۵۰ هزار نیروی پیمانکاری شاغل در صنعت نفت و گاز داریم که با طرح طبقه بندی، بیش از ۱۱۰ هزار نفر از آنها ساماندهی شده‌اند.

به گزارش روز دوشنبه روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی نژاد سرخس، مهدی علی مددی در بازدید از این پالایشگاه افزود: لازم است ساماندهی بقیه این نیروها نیز در دستور کار قرار گیرد.

وی تنوع قراردادها و تنوع مبنای پرداخت حقوق در بخش کارکنان پیمانکاری، قراردادی و رسمی را از مشکلات جاری این وزارتخانه عنوان و بیان کرد: در حال حاضر خیل عظیمی از نیروهای شاغل ما در قالب گروه های پیمانکاری هستند که قدم‌هایی برای برطرف شدن مشکلات این قشر برداشته‌ایم.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزیر نفت گفت: ما با دید و نگاه مثبت کمک می‌کنیم وضعیت ساختار در شرکت‌های نفت و گاز بهبود پیدا کند و در حوزه معاونت منابع انسانی، قول مساعد می‌دهیم مشکلات کارکنان رسیدگی و تصمیمات کاربردی به نفع و صلاح نیروهای صنعت نفت اتخاذ شود.

شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد سرخس یا خانگیران واقع در ۱۸۰ کیلومتری شمال شرق مشهد تولیدکننده گاز طبیعی، گوگرد، مایعات گازی و محصولات واحد تقطیر از مخازن گازی منطقه خانگیران شامل سه مخزن گاز شیرین و یک مخزن گاز ترش و تامین‌کننده گاز مورد نیاز مردم و بخشهای صنعتی و خدماتی است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا