اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

معاون ورزش و جوانان خراسان رضوی: امیدواریم به‌زودی مالکیت تیم پدیده به استان واگذار شود

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون ورزشی اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: با توجه به دغدغه هواداران تیم فوتبال پدیده (شهرخودرو) امیدواریم به زودی مالکیت این باشگاه به استان واگذار شود.

جبار قوچان نژاد روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: امروز حدود ۴۰ نفر از هواداران تیم فوتبال پدیده برای بیان نظرات خود پیرامون وضعیت این تیم به اداره کل ورزش و جوانان استان آمده بودند که ما نیز دغدغه بحق آنان را شنیدیم.

وی گفت: مسوولان خراسان رضوی اراده آن را دارند که تیم فوتبال پدیده (شهرخودرو) به استان واگذار شود اما باید ابتدا ابزار قانونی برای گرفتن تیم در استان فراهم شود.

معاون ورزشی اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی خاطرنشان کرد: مجموعه مدیران استان با این دغدغه به فکر زمینه سازی قانونی برای واگذاری این تیم لیگ برتری به استان هستند.

امروز حدود ۴۰ نفر از جوانان هوادار تیم فوتبال پدیده خراسان با حضور مقابل اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، خواستار رسیدگی به وضعیت بحرانی این تیم قعرجدولی شدند.

تجمع کنندگان که با نمایش بنرهایی خواستار اقدام مسوولان استان برای ساماندهی این تیم بحران زده بودند، در شعارهایی از وضعیت کنونی مالکیت این باشگاه انتقاد کردند.

تیم پدیده مشهد (شهرخودرو) تا هفته ۱۵ لیگ برتر با کسب تنها ۴ امتیاز در قعر جدول ۱۶ تیمی لیگ برتر جا خوش کرده است.

خداداد عزیزی، پیشکسوت فوتبال خراسان در یک پیشگویی تلخ کسب، امتیاز لازم در نیم فصل پیش رو توسط این تیم را غیرممکن خوانده و سقوط شهرخودرو، به عنوان نماینده فوتبال خراسان به لیگ آزادگان را قطعی دانسته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا