اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

معاون رییس جمهور:دولت به دنبال سرعت بخشی به پروژه‌های عمرانی است

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: در دولت سیزدهم بنا بر این است که هزینه‌های جاری کاهش پیدا کند تا بتوان کارهای عمرانی را در سطح کشور انجام داد.

سید محمد حسینی روز جمعه در جلسه ای با حضور مسوولان محلی در شهرستان کوهسرخ خراسان رضوی افزود: مدتی است که در پروژه‌های عمرانی وقفه ایجاد شده است بنابراین در بودجه سال‌ آینده اهتمام ویژه‌ای شده است تا طرح های عمرانی و سازندگی در کشور به سرانجام برسد البته شرایط کشور، شرایط دشواری است اما تلاش خواهد شد تا هر روز شاهد سرعت بهتری در اجرای پروژه ها باشیم.
وی اضافه کرد: متاسفانه در دولت قبل به بودجه ای که باید به استان ها و شهرستان ها اختصاص پیدا کند توجه نشده است که امیدواریم در این دوره جبران مافات شود. 
معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: در بازدید از منطقه ترشیز و از شهرستانهای مختلف منطقه از جمله کوهسرخ امام جمعه و فرماندار و دیگر مسوولان این شهرستان 
مشکلات و نیازهای منطقه و اولویت هایی که مردم انقلابی و متدین این دیار دارند را مطرح کردند که بنده به سهم خودم این مسائل را با سازمان برنامه بودجه و با وزارتخانه‌های مختلف مطرح خواهم کرد و امید است اهتمام ویژه وجود داشته باشد و شاهد رشد و پیشرفت این منطقه باشیم و کارهای جدی تری صورت گیرد.
سید محمد حسینی معاون پارلمانی رئیس جمهور در سفر به خراسان رضوی صبح روز جمعه به منطقه کوهسرخ این استان رفت و در بدو ورود ضمن ادای احترام به پنج شهید گمنام این شهرستان در جلسه‌ای با حضور مسوولان محلی برای بررسی مشکلات مردم شرکت کرد.

ادای احترام معاون رییس جمهور به شهید سید حسن مدرس

معاون  پارلمانی رئیس‌جمهور همچنین روز جمعه با حضور در آرامگاه شهید آیت الله سیدحسن مدرس در شهر کاشمر واقع در خراسان رضوی با قرائت فاتحه نسبت به مقام شامخ این شهید مبارزه با استبداد ادای احترام کرد.

          

معاون پارلمانی رییس جمهور:دولت به دنبال سرعت بخشی به پروژه‌های عمرانی است

حجت‌الاسلام نیک بین رییس مجمع نمایندگان استان خراسان رضوی و نماینده مردم کاشمر در مجلس معاون پارلمانی رئیس جمهور را در این بازدید همراهی کرد.

سید محمد حسینی معاون پارلمانی رییس جمهور برای انجام سفری دو روزه دیروز وارد استان خراسان رضوی شد. بررسی مشکلات شهرستان های خلیل آباد، بردسکن، کاشمر و گناباد و دیدار با نخبگان، دانشگاهیان و روحانیان از جمله برنامه های این سفر است.

شهرستان کوهسرخ به مرکزیت شهر ریوش در ۲۳۸ کیلومتری جنوب غرب مشهد واقع است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا