اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

معاون توسعه روستایی رییس جمهور ۲ واحد تولیدی را در مشهد افتتاح کرد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- یک واحد تولیدی مبلمان راحتی و یک واحد تولید کشباف و تریکو روز چهارشنبه با حضور معاون توسعه روستایی و مناطق محروم رییس جمهور در مشهد به بهره‌برداری رسید.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در حاشیه افتتاح این طرح ها به خبرنگار رسانه خراسان بزرگ گفت: برای واحد تولید مبلمان در روستای گرجی ۱۵ میلیارد ریال تسهیلات پرداخت و از این طریق برای ۱۵ نفر اشتغال مستقیم ایجاد شده است.

نعمت الله رضایی ادامه داد: برای طرح واحد تولیدی کشباف و تریکو در روستای خلق آباد نیز پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال تسهیلات پرداخت شده است. این واحد نیز پنج نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است.

امروز همچنین مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید در ابتدای ورود به مشهد ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز ارتباطات مردمی سفر ریاست جمهوری در محل میز خدمت این صندوق حضور یافت و به درخواست مراجعان به صورت حضوری رسیدگی کرد.

نخستین سفر استانی رییس جمهور و هیات دولت در سال ۱۴۰۱ امروز و فردا – چهارشنبه و پنجشنبه – هفته جاری به مقصد خراسان رضوی صورت می‌گیرد.

آیت الله سیدابراهیم رییسی پیش از این به ۱۷ استان شامل هرمزگان، قم، یزد، لرستان، زنجان، سمنان، اردبیل، فارس، خوزستان، سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، بوشهر، گیلان، گلستان و مازندران سفر کرده است.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا