اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مصرف نوروزی بنزین در خراسان رضوی ۲۷ درصد افزایش یافت

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی گفت: میزان مصرف بنزین این منطقه در تعطیلات نوروزی امسال در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۲۷ درصد افزایش داشته است.

علی اصغر اصغری روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: از ۲۵ اسفند پارسال تا سیزدهم فروردین جاری ۱۰۰ میلیون و ۸۸۷ هزار لیتر بنزین در خراسان رضوی مصرف شده است که این میزان در مدت مشابه سال پیش از آن ۷۹ میلیون و ۵۸۴ هزار لیتر بوده است.

وی ادامه داد: واحدهای عملیاتی و بازرسی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی در ایام نوروز جایگاه‌های استان را به صورت محسوس و نامحسوس کنترل و زمینه تامین و توزیع مناسب سوخت را در این منطقه فراهم کردند.

شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی منطقه خراسان رضوی، شهرستان‌های مشهد، چناران، کلات، بینالود، فیروزه، نیشابور، فریمان، قوچان، تربت‌جام، تایباد، درگز و سرخس را زیر پوشش دارد. دیگر شهرهای خراسان رضوی زیر پوشش خدمات ۲ شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه تربت‌ حیدریه و سبزوار هستند.

در منطقه خراسان رضوی ۱۳۷ جایگاه عرضه سوخت خدمت رسانی می‌کنند.

بر اساس آمارهای ارائه شده توسط استانداری خراسان رضوی در حدفاصل بعثت حضرت رسول اکرم (ص) (دهم اسفند پارسال) تا ۱۳ فروردین امسال هشت میلیون و ۵۰۰ هزار زائر و گردشگر به مشهدالرضا سفر کرده اند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا