اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مشهد ۳.۵ برابر کل استانهای سه گانه خراسان مرکز فروش بلیت قطار دارد

مشهد-رسانه خراسان بزرگ- مسوول روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: ۲۴۳ مرکز مجاز فروش بلیت قطار در مشهد فعالیت می کند و این در حالی است که در سایر شهرهای خراسان رضوی و نیز کل استانهای خراسان جنوبی و شمالی در مجموع ۶۸ مرکز مجاز فروش بلیت قطار وجود دارد.

جواد معراجی فر روز دوشنبه در گفت و گو با رسانه خراسان بزرگ افزود: پیش فروش بلیت قطارهای مسافربری برای بازه زمانی یکم تا ۲۴ اسفند ماه از صبح روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه سال جاری، در سراسر کشور آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: پیش فروش بلیت قطارهای مسافری از ساعت هفت صبح روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه برای تمامی مسیرها به غیر از مسیر تهران – مشهد، تهران – طبس و تهران- خواف و بالعکس از طریق اینترنتی و مراکز مجاز فروش بلیت قطار به صورت حضوری در سراسر کشور آغاز می‌شود.

مسوول روابط عمومی راه آهن خراسان گفت: پیش فروش بلیت مسیرهای تهران – مشهد، تهران – طبس، تهران – خواف و بالعکس نیز ساعت ۱۴ روز چهارشنبه ۲۰ بهمن ماه آغاز خواهد شد.

مطابق آمار سال ۱۳۹۸ و پیش از اعمال شیوه نامه‌های مقابله با شیوع ویروس کرونا، سالانه ۱۴ میلیون مسافر در مسیرهای ریلی منتهی به مشهد جابه‌جا می شدند.

۲۳ ایستگاه راه‌آهن در شبکه ریلی خراسان دایر است و در حالت عادی و پیش از شیوع کرونا روزانه ۹۴ رام قطار مسافربری و ۱۰ رام قطار باری در این مسیر ریلی به صورت رفت و برگشت حرکت می‌کردند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا