اخبار خراسان رضویفوتبالورزشی

مشهد آماده میزبانی از رقابت‌های مقدماتی تیم ملی فوتبال در جام جهانی است

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: مشهد با اتکا به زیرساختهای مناسب آماده میزبانی دیدار تیم ملی فوتبال کشور با تیم ملی لبنان در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، محسن حیدری اظهار کرد: مشهد با اتکا به زیرساختهای مناسب آماده میزبانی دیدار تیم ملی فوتبال کشور با تیم ملی لبنان در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ قطر است.

دبیر هیات فوتبال خراسان رضوی گفت: البته تاکنون پاسخی در زمینه اعلام آمادگی مشهد برای برگزاری این دیدار داده نشده و باید تا ۱۰ روز دیگر صبر کنیم تا پاسخی به این خواسته داده شود.

وی ادامه داد: خراسان رضوی با توجه به ظرفیت خوب ورزشگاه امام رضا (ع) در مشهد و همراهی و هماهنگی دستگاه های اجرایی به خصوص نیروی انتظامی، آمادگی میزبانی از رویدادهای بین المللی فوتبال را داراست.

در جدول گروه A رقابتهای مقدماتی جام جهانی فوتبال تیم ملی فوتبال ایران با ۲۲ امتیاز در جایگاه نخست و تیم ملی کره جنوبی با ۲۰ امتیاز در جایگاه دوم قرار دارند. صعود تیم‌های ملی ایران و کره جنوبی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر قطعی شده و تیم ملی امارات در رده سوم و یکی از مدعیان حضور در دیدار پلی‌آف است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا