اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مسابقات پرورش اندام خراسان رضوی در مشهد برگزار شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: مسابقات پرورش اندام انتخابی تیم استان برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور به مدت سه روز در مشهد برگزار شد.

سروش پور آزاد روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار رسانه خراسان بزرگ افزود: این مسابقات با حضور ۳۲۸ ورزشکار از ۱۴ شهرستان از سیزدهم بهمن به مدت سه روز در رده‌های سنی جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان در ورزشگاه ثامن الائمه(ع) مشهد برگزار شد.

وی ادامه داد: در این مسابقات ورزشکاران در رشته های پرورش اندام، فیزیک، بادی کلاسیک، فیزیک کلاسیک و ماسکولار فیزیک با هم رقابت و در پایان تیمهای مشهدی عناوین برتر را از آن خود کردند.

رییس هیات بدنسازی و پرورش اندام خراسان رضوی گفت: در پایان این مسابقات در رشته فیزیک تیم‌های ساندو الف، گلد جیم و هرمس و در فیزیک کلاسیک گلدجیم، ساندو الف و هرمس مقام اول تا سوم را به دست آوردند.

پور آزاد افزود: در رشته بادی کلاسیک نیز  تیم ساندو الف مقام نخست را کسب کرد، بهرام الف دوم شد و خانه قدرت بر سکوی سوم ایستاد. در رشته پرورش اندام هم ساندو الف بر سکوی نخست قرار گرفت، احد الف مقام دوم را کسب کرد و گلدجیم به مقام سوم دست یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا