اخبار خراسان رضویسایر رشته هاورزشی

مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور به میزبانی تربت حیدریه در حال برگزاری است

رییس هیات والیبال تربت‌حیدریه گفت: دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور روز دوشنبه به میزبانی تربت‌حیدریه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، احمد رضوی اظهار کرد: دور برگشت مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور روز دوشنبه به میزبانی تربت‌حیدریه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی این شهر آغاز شد.

رییس هیات والیبال تربت‌حیدریه افزود: در این مسابقه‌ها که تا فردا ادامه دارد چهار تیم خراسان رضوی، مازندران، کردستان و چهارمحال و بختیاری از گروه هشتم حضور دارند.

وی گفت: در این رقابت‌ها خراسان رضوی با پنج تیم شرکت دارد که ۲ تیم آن شامل مهرثامن و ستارگان درخشان از تربت‌حیدریه هستند.  

رضوی بیان کرد: در مسابقه‌هایی که ما میزبان هستیم، تیم مهرثامن حضور دارد و تیم دیگر ما در گروه یکم نیز به عنوان دیگر نماینده استان خراسان رضوی هم اکنون در فریدون‌کنار با تیم‌های آذربایجان شرقی، هرمزگان و مازندران در حال رقابت است.

رییس هیات والیبال تربت‌حیدریه افزود: مسابقات لیگ دسته یک والیبال بانوان کشور در قالب هشت گروه به طور همزمان در هشت شهر کشور در حال انجام است و در این رقابت‌ها ۳۲ تیم حضور دارند و دور رفت آن‌ها نیز دی ماه امسال برگزار شد.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا