اخبار خراسان رضویخراسان رضوی

مردم ایران شایسته بهترین خدمت‌ها هستند


به گزارش خبرنگار مهر، حجت‌الاسلام احمد مروی عصر شنبه در مراسم بازگشایی معابر پادگان لشکر ۷۷ در مشهد، ضمن قدردانی از نهادهای همکار در امر واگذاری اراضی ارتش به مردم، اظهار کرد: مردم عزیز مشهد و همه مردم نجیب انقلابی، صبور و با فرهنگ کشور ما شایسته بهترین خدمت‌ها هستند.

وی ادامه داد: مردم عزیز مشهد در کنار سایر فضیلت‌ها، فضیلت ممتازی دارند و آن وجود امام رضا و همجواری آنان با این مضجع شریف است.

تولیت آستان قدس رضوی با بیان اینکه وقتی اراده، همدلی و همراهی در کار باشد، کارها با سرعت انجام می‌شود، ادامه داد: مهم این است که اراده بر انجام کار و خدمت به مردم در همه مسؤولان و نهادها وجود داشته باشد زیرا وقتی اراده بود، همکاری و همدلی نیز به. دنبال خواهد داشت.

وی با تاکید بر اینکه در انجام همه فعالیت‌ها باید منفعت عمومی را در نظر داشته باشیم، خاطرنشان کرد: آستان قدس رضوی با همه امکانات در خدمت مردم ایران و مشهد است و وظیفه خودمان میدانیم برای تسهیل و رفع مشکلات و همچنین عمران و آبادی شهر، هزینه و همراهی کنیم.

مروی با بیان اینکه اموال در اختیار آستان قدس موقوفه است و ما موظف هستیم طبق نیت واقف عمل کنیم، گفت: هیچ مانعی برای خدمت به مردم نمی‌بینیم اما این حق را به ما بدهید که شرط و شروط واقف که اموالی را به امانت در اختیار ما قرار داده را در نظر بگیریم.

وی اضافه کرد: همواره تلاش می‌کنیم هم رفاه و خدمت ارائه کنیم و هم با همدلی و وسعت دید، نظر و نیات وافقین را مورد نظر قرار بدهیم.

منبع : خبرگزاری مهر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا