اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مربی تیم پدیده: مس مستحق پیروزی بود

مشهد – رسانه خراسان بزرگ – مربی تیم فوتبال پدیده مشهد گفت: تیم مس رفسنجان بسیار خوب بازی کرد و نیمه دوم شایسته پیروزی بود و نمی توان منکر بازی خوب آنها باشیم.

«سلمان تاجدار» عصر شنبه در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال مس رفسنجان در مشهد افزود: نیمه اول پایاپای بازی کردیم و می‌توانستیم گل تساوی را به ثمر برسانیم اما در نیمه دوم برای جبران گل آمدیم و طبیعی است که در این حالت، تیم مقابل فضای ضد حمله پیدا می‌کند.

وی ادامه داد: تیم مس، یکدست و خوب است و چند موقعیت به آنها دادیم و در نیمه دوم ۲ گل خوردیم. در این نیمه هر چند یک گل زدیم اما یک گل دیگر هم می‌توانستیم به ثمر برسانیم. باید نواقص خود را برطرف کنیم. در بحث تاکتیکی هنوز کار داریم و موقعیتها را به راحتی از دست می‌دهیم.

مربی تیم فوتبال پدیده با بیان اینکه همه تیمها در نیم فصل دوم خود را تجهیز و تقویت می‌کنند، افزود: ما دنبال تقویت بودیم و چند بازیکن هم گرفتیم اما در این بازی نتوانستیم استفاده کنیم. دنبال بهانه نیستم و سعی می‌کنم بیشتر کار کنم تا اینجا نتایجی که گرفتیم خوب نبوده و از این بابت شرمنده هواداران هستیم.

وی با بیان اینکه میلاد کمندانی قرارداد خود را یکطرفه فسخ کرد، افزود: باید سعی کنیم از حداقل‌های موجود حداکثر استفاده را ببریم ما با وجود کمبود بازیکن، خود را در زمین بازی خلع سلاح نمی‌کنیم و هیچ بازیکنی را نیز بدون تمرین بازی نمی‌دهیم.

«محمد ربیعی» سرمربی تیم فوتبال مس رفسنجان ضمن تمجید از تیم پدیده، اظهار داشت: برنامه ریزی ما در حملات سریع بود و در نیمه دوم دو گل به ثمر رساندیم البته می‌توانستیم گل های بیشتری هم بزنیم اما بازیکنان من در ضربات آخر کم دقت بودند.

وی گفت: بازیکنان ما بعد از گل سوم بازی را راحت گرفتند و این کار همراه با شرایط بارندگی زمین به گونه ای شد که دروازه بان ما اشتباه کرد و یک گل خورد، این گل برای من آزاردهنده بود.

تیم فوتبال مس رفسنجان در هفته هفدهم مسابقات لیگ برتر با نتیجه سه بر یک تیم پدیده را در مشهد شکست داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا