اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مربی تیم فوتبال آلومینیوم: تساوی با فجر عادلانه بود

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- مربی تیم آلومینیوم اراک گفت: هرچند نتیجه مساوی ایده‌آل ما نیست اما تساوی با فجر سپاسی عادلانه بود.

وحید فاضلی یکشنبه شب در نشست خبری بعد از بازی با تیم فوتبال فجرسپاسی در مشهد افزود: هر دو تیم موقعیت‌های خوبی داشتند و بازی پایاپای بود، در ۱۵ دقیقه پایانی نیمه اول تیم فجر بهتر بازی کرد.

وی ادامه داد: نیمه دوم تیم ما بازی را به دست گرفت ولی باز هم شرایط نیمه اول رقم خورد و به سمتی رفت که تک موقعیت‌ها نتیجه را مشخص می‌کرد.

مربی تیم آلومینیوم اظهار داشت: چندین بازی تیم فجر را آنالیز کرده بودیم، بازیکنان ما تمام تلاش خودشان را کردند و ما از آنها تشکر می کنیم، فعلا تمرکز خود را برای جام حذفی می گذاریم.

وی گفت: تیم فجرسپاسی با سرمربی جدید خود انگیزه بسیاری داشت، مالکیت بازی برای ما بود، فوتبال فجر واکنش گرا بود و از همان واکنش موقعیت ایجاد می‌کرد.

فاضلی بیان کرد: هدف های بزرگ داریم و بازی بازی جلو می رویم تا کارهای بزرگ انجام دهیم.

مربی تیم فجر سپاسی در این نشست خبری گفت: ما با تیم خیلی خوبی بازی کردیم با موقعیت‌هایی که خلق کردیم نشان دادیم که در فاز دفاعی و حمله خیلی خوب کار کردیم.

مهرزاد معدنچی افزود: موقعیت های زیادی داشتیم و می توانستیم در نیمه اول به گل برسیم، بازیکنان ما بازی بسیار خوبی انجام دادند و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم سه امتیاز را بگیریم.

وی با بیان اینکه در این هفته خیلی خوب کار کردیم افزود: تیم ما نشان داد که در زمین خوب می‌تواند بهتر بازی کند و موقعیت خلق کند.

مربی تیم فجر گفت: از لحاظ فنی تیم خیلی خوبی داریم و مطمئن هستم که تیم ما در لیگ خواهد ماند.

دیدار تیم های فجر سپاسی شیراز و آلومینیوم اراک در هفته بیست و چهارم مسابقات لیگ برتر فوتبال امشب در ورزشگاه امام رضا(ع)مشهد بدون گل پایان یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا