اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مراسم میثاق پاسداری دانشجویان دانشکده حفاظت سپاه در مشهد برگزار شد

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- هشتمین دوره میثاق پاسداری دانشجویان دانشکده علوم و فنون حفاظت و حراست سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در رواق دارالقرآن حرم مطهر رضوی در مشهد برگزار شد.

رییس دانشکده علوم و فنون حفاظت و حراست سپاه روز چهارشنبه در حاشیه این مراسم به خبرنگار رسانه خراسان بزرگ گفت: این مراسم با حضور ۱۱۰ نفر از دانشجویان به نیابت از دانشجویان دوره‌های کاردانی و تخصصی برگزار شد.

سرهنگ پاسدار سیدرضا توسلی افزود: دانشجویان به مدت سه روز در مشهد حضور دارند و ترفیع درجه و زیارت امام هشتم(ع) و بهره‌مندی از برنامه‌های فرهنگی و مذهبی از جمله فعالیت دانشجویان در این مدت است.

وی ادامه داد: دانشجویان در میثاق خود سوگند یاد کردند که در پاسداری از آرمانهای بلند اسلام پایدار باشند و دفاع بی قید و شرط از کشور را سرلوحه خدمت خود قرار دهند و جانفشانی در راه اقتدار نظام به زعامت مقام معظم رهبری را افتخاری بزرگ برای خود بدانند. همچنین پیمان بستند که تداوم و پیروی از راه شهیدان والامقام و سربلندی و سرافرازی مردم و میهن را بر آسایش خود مقدم بدارند و عهد کردند در طلیعه گام دوم انقلاب اسلامی جهت ساختن تمدن نوین اسلامی برای زمینه سازی طلوع و ظهور خورشید ولایت عظمی تمام توان خود را در ترازوی اخلاق قرار داده و برای عمل به این بیانیه الهی از هیچ جهادی دریغ نکنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا