اخبار خراسان رضویاستانها > خراسان رضوی

مراسم معرفی مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی هفته آتی برگزار می‌شود

مشهد- رسانه خراسان بزرگ- سرپرست جدید اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی گفت: مراسم تودیع و معارفه مدیرکل این نهاد بنا بود طی نشستی با حضور معاون وزیر ورزش برگزار شود که به هفته آتی موکول اما در این میان برنامه معارفه مختصری در محل استانداری خراسان رضوی برگزار شد.

این اداره‌کل روز یکشنبه به نقل از علی‌اکبر هاشمی‌جواهری در نشست با کارکنان این مجموعه در مشهد گزارش داد: بر اساس برنامه‌ریزی در نخستین فرصت نشستی نیز با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار خواهد شد تا از “افشین داوری” مدیرکل پیشین ورزش و جوانان خراسان رضوی تقدیر شود.

وی به رفاقت ۳۵ ساله خود با مدیرکل پیشین ورزش و جوانان خراسان رضوی اشاره و بیان کرد: طی این مراسم از زحمات افشین داوری در عرصه ورزش تقدیر خواهد شد.

سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی همچنین افزود: امروز همه به صورت جهادی و بیشتر از گذشته کار می‌کنیم تا بتوانیم این نهاد را از حواشی دور نماییم زیرا هیچکس از حاشیه‌پردازی سود نمی‌برد و این اداره نیازمند آرامش است پس می‌بایست هدف همه ما فقط کار باشد.

وی ادامه داد: مسوولیت در این نهاد را بر مبنای سه محور “سلامت کاری، سلامت اخلاقی و سلامت مالی” آغاز می کنم و از همه همکارانم  تقاضای کمک در این زمینه را دارم.

هاشمی‌جواهری گفت: اداره ورزش و جوانان ماموریتی ویژه دارد بطوری که همه اقشار از جمله اصحاب رسانه، جامعه ورزشی و غیرورزشی با این نهاد سروکار دارند لذا باید از آرمان و فضای کاری حوزه ورزش و جوانان حراست نماییم.

مراسم معارفه رسمی سرپرست اداره‌کل ورزش و جوانان خراسان رضوی که بنا بود دیروز ۱۴ اسفند ماه جاری با حضور معاون وزیر ورزش و اصحاب رسانه، به نشستی در محل استانداری خراسان رضوی با حضور مدیرکل  امور استانها و مدیرکل بازرسی وزارت ورزش و جوانان بدون حضور خبرنگاران تغییر یافت تا این مراسم هفته آتی برپا شود. 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا