اخبار خراسان رضویاقتصادیسایر حوزه‌ها

مراحل صدور مجوزهای کسب و کار تسهیل می‌شود

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی گفت: یکی از اولویت‌های این وزارتخانه تسهیل مراحل صدور مجوزهای کسب و کار است.

به گزارش مشهد فوری، ذبیح الله سلمانی در حاشیه مراسم تکریم و معارفه مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی اظهار کرد: یکی از اولویت‌های این وزارتخانه تسهیل مراحل صدور مجوزهای کسب و کار است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: از دیگر برنامه‌های وزارت اقتصاد توجه به تامین نقدینگی بنگاههای بزرگ است که بتوانند سرپا بایستند و ادامه حیات دهند تا بیکاری افزایش پیدا نکند و رونق اقتصادی ایجاد شود و سفره مردم بزرگتر شود.

وی ادامه داد: نظام کسب درآمد را باید از فروش نفت خام به سوی درآمدهای پاک مالیاتی سوق دهیم و این امر محقق نمی‌شود مگر اینکه توجه ویژه به کار و تولید داخل داشته باشیم.

سلمانی گفت: اگر کارخانه‌ها، صنایع و شرکتها فعال شده و کسب و کار رونق پیدا کند، درآمدها رو به رشد شده و امرار معاش سهل‌تر می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت امور اقتصادی و دارایی افزود: وزیر اقتصاد چهار ماه است که کار خود را آغاز کرده و چند ماه دیگر نتایج برنامه‌هایی که در راستای تامین معیشت و کرامت مردم اعلام کرده است مشخص خواهد شد.

وی ادامه داد: دولت هم در برنامه خود ارتقا و افزایش کرامت و منزلت مردم را مورد توجه قرار داده و توجه ویژه‌ای به معیشت مردم دارد.

در این مراسم رضا خواجه نائینی به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی خراسان رضوی معرفی شد.

حسین امیررحیمی که از سوم شهریور سال ۹۸ به عنوان مدیرکل امور اقتصادی و دارایی این استان منصوب شده بود از این پس در سازمان خصوصی سازی کشور خدمت خواهد کرد.

خواجه نائینی متولد سال ۱۳۵۶ است که از ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ به عنوان معاون مالی و پشتیبانی شهرداری مشهد خدمت می‌کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا