اجتماعیاخبار خراسان رضویحوادث

مدیر کل راهداری: سطح برخی جاده‌های خراسان رضوی به علت بارش‌ها لغزنده است

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی گفت: در پی بارش برف و باران صبحگاهی در بعضی نواحی استان، روز یکشنبه سطح برخی جاده‌های خراسان رضوی لغزنده گزارش شده است.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، ابراهیم نصری اظهار کرد: در پی بارش برف و باران صبحگاهی در بعضی نواحی استان، روز یکشنبه سطح برخی جاده‌های خراسان رضوی لغزنده گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خراسان رضوی افزود: بر اساس اعلام راهداران مستقر در جاده‌ها و اعلام سامانه های نظارتی، بارش برف در جاده گناباد – فردوس در محدوده کلات و کریمو و وقوع کولاک برف در جاده درگز – قوچان در محدوده گردنه تیوان سطح این محورها را لغزنده کرده است.

وی گفت: بارش تگرگ در جاده کریمو به کاخک (گناباد) و بارش باران در شهرستان های بجستان، تایباد، خواف و فیروزه موجب لغزندگی سطح این جاده ها شده است.

نصری افزود: وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در حوزه سرخس به ویژه در مسیر شورلق – گنبدلی موجب کاهش دید افقی رانندگان در این مسیر شده است.

اداره‌کل هواشناسی خراسان رضوی در گزارشی اعلام کرد که فعالیت سامانه بارشی که از روز جمعه در این استان آغاز شده تا روز چهارشنبه هفته جاری، ۲۹ دیماه ادامه خواهد داشت. این بارشها همراه با احتمال آبگرفتگی، جاری شدن رواناب همراه با افزایش وزش باد و کاهش محسوس دمای هوا پیش‌بینی شده است و از روز سه‌شنبه آتی ۲۸ دیماه بارش برف نیمه شمالی و ارتفاعات استان را فراخواهد گرفت.  

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا