اخبار خراسان رضویسایر رشته هاورزشی

مدال آوران المپیک ناشنوایان برزیل در مشهد تجلیل شدند

در مراسمی از مدال آوران المپیک ناشنوایان برزیل با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، رئیس فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان و خانواده قهرمانان قدردانی شد.

به گزارش رسانه خراسان بزرگ، رئیس فدراسیون ناشنوایان گفت: تا پایان سال ۵ مسابقه جهانی پیش روی ورزشکاران ناشنوا است،لازم است مسئولان مرتبط از این ورزشکاران حمایت کنند تا دغدغه مالی نداشته باشند.

مهران تیشه گران  گفت: در طول چند ماه گذشته رئیس جمهوری هر اندازه امکانات برای ورزش ناشنوایان لازم داشتیم، پشتیبانی کردند.

او گفت: متاسفانه مصوبه هیات وزیران در ۳ سال قبل برای ورزشکاران قهرمان غیرناشنوا است که حمایت شوند، این در حالی است که ورزشکاران ناشنوا نیاز به حمایت در حوزه شغل دارند.

در این مراسم از علی سلحشور گلخانی دارنده مدال نقره جودو ناشنوایان، مهناز حسن زاده دارنده مدال طلای کمیته تیمی کاراته ناشنوایان و رضا فضلی دارنده مدال برنز کاتا تیمی کاراته تیمی ناشنوایان، تجلیل و قدردانی شد.

کاروان اعزامی ناشنوایان کشورمان با ” شعار موفقیت در سکوت ” با ۱۴۰ ورزشکار در هشت رشته ورزشی فوتبال، جودو، کاراته، تیراندازی، والیبال ساحلی، دوومیدانی، تکواندو، کشتی آزاد و فرنگی در این رقابت‌ها شرکت کردند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا